ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Türkiye ATiK Konsey Başkanı
Mehmet ARAT
Türkiye ATİK Başkanı

ATİK  Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar;

1.Türkiye içinde, Türkiye dışında yaşayan  Türkiyeliler'in Yurt içi yurt dışı ile koordinasyonları sağlanacak ve bulundukları süreler içerisinde her alanda destek ve yardımcı olunmaya çalışılacak.

2. Yurt içinde ve yurt dışında olan ATİK Business Club üyesi olan tüm girişimcilerimize uluslararası ticari bağlantılar yapmak için destekler verilecek.

3. Türkiyeli girişimcilerin Yurt ve yurt dışında ticari bağlantılar yapmaları için destek verilecek.
 
4. Ticari olarak Türkiyelier’in kendi aralarında iş birliği yapmaları için katkıda bulunulacak.
 
5. ATİK Ticaret ve İşbirliği Konseyine Ticari olarak üye olan firmalara ATİK  Franchise sistemi Networks ile Dünyanın 53 ülkesinde ve ülkelerin kendi içlerinde bulunan 148 ATİK Başkanlıkları ile firmalarının tanıtımlarına destek olunacak.
 
6. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan Türkiyelier’in kültürel , sosyal ve eğitim alanlarında koordinasyonlarına katkıda bulunulacak.
 
7. Sadece Türkiye'de  yaşayan Türkiyeliler üye olabilecek.
Türkiye ATiK Tanıtım Videosu
Türkiye ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.